Kraujagyslių chirurgo konsultacijos

Kraujagyslių chirurgija

 

Mūsų klinikoje ligonius konsultuoja, gydo, habilituotas medicinos mokslų daktaras, profesorius, kraujagyslių chirurgas Povilas Pauliukas.

 

Profesorius Povilas Pauliukas stažavosi JAV Niujorko universiteto medicinos centre kraujagyslių chirurgijos srityje pas garsų kraujagyslių chirurgą profesorių Anthony Imparato. Ten įsisavino visus moderniausius kraujagyslių tyrimo, gydymo ir operavimo metodus. Grįžęs į Lietuvą jis įdiegė visus šiuos naujausius kraujagyslių ligų diagnostikos ir gydymo metodus. Vėliau pats sukūrė ir pradėjo Lietuvoje ir pasaulyje naujas kraujagyslių operacijas ar jų metodikas.

 

Ypač dideli jo nuopelnai smegenų kraujotakos sutrikimų diagnostikos ir chirurginio gydymo srityse, tunelinių nervų ir kraujagyslių pluoštų suspaudimo srityse. Daugelio kraujagyslių chirurgijos vadovėlių ir monografijų išleistų užsienyje bendraautorius. Tai knygos: Cerebral Revascularization”, išleista Londone 1993 m., “Cerebrovascular Ischemia: Investigation and Management”, išleista Londone 1996 m., “Textbook of Angiology “, išleista Niujorke 2000 metais, knyga “Chirurgie de l’ Artere Vertebrale”, išleista Paryžiuje 2001 metais ir kt.

 

Nuotraukoje: profesorius Povilas Pauliukas su dviem žymiausiais pasaulio kraujagyslių chirurgais 2001 metais Paryžiuje pasaulinio kongreso metu. Prof. P. Pauliuko dešinėje stovi profesorius Edouardas Kiefferis (Paryžius), o kairėje – profesorius Ramonas Bergueris (Ann Arbor, JAV). Jie abu yra kraujagyslių chirurgijos žurnalo “Annals of Vascular Surgery “ vyriausieji redaktoriai.

 

 

 

 

Konsultuojami ir gydomi, ligoniai sergantys visomis kraujagyslių ligomis: pradedant kojų poodžio venų išsiplėtimu, kojų arterijų ligomis ir baigiant smegenų kraujotakos sutrikimais, pilvo aortos aneurizmomis, žarnyno arterijų susirgimais, įgimtais kraujagyslių susirgimais, nervų ir kraujagyslių suspaudimais (tuneliniai sindromai). Ligonių kraujagyslės ir jų kraujotaka ištiriami ultragarsu, tame tarpe ir ir spalvotu dvigubu kraujagyslių skenavimu.

 

Konsultuojami ir gydomi ligoniai iš visos Lietuvos bei užsienio, sergantys visais kraujagyslių susirgimais: arterijų, venų, taip pat ir su smegenų kraujotakos sutrikimais, nervų ir kraujagyslių pluoštų suspaudimo (tuneliniais sindromais).

 

Kraujagysliių chirurgo konsultacijai registruojama telefonu +370 699 20039 arba +370 699 81010.

Straipsniai

 Paslaugų kainos