Masažas karštais akmenimis

Masažas karštais akmenimis

Gydymas karštais akmenimis siekia dar senovės laikus, tačiau išpopuliarėjo prieš porą dešimtmečių. Masažas karštais akmenimis – tai klasikinės masažo terapijos atmaina, kuomet ant refleksogeninių zonų dėliojami glotnūs įkaitinti akmenys. Akmenys sušildo ir atpalaiduoja raumenis, pagerina cirkuliaciją ir ramina nervų sistemą.

Daugeliui žmonių patinka karštų akmenų skleidžiama šiluma, tad jie renkasi šį masažą norėdami atsipalaiduoti ir pasimėgauti. Masažas karštais akmenimis ypač tinka tiems, kam nuolat šalta ar kurių galūnės dažnai būna šaltos kaip ledas. Jis taip naudingas žmonėms, kurių raumenys įsitempę, bet kuriems patinka švelnesnis masažas. Šiluma atpalaiduoja raumenis.

Masažo metu karšti akmenys savo terminę energiją persmelkia giliai į raumenų audinius, net iki 4 cm. Tose vietose padidėja kapiliarinis kraujospūdis, kuris pagerina kraujotaką kraujo sąstovio zonose. Paspartėja mikrocirkuliacija, tuo pagerėja aprūpinimas deguonimi, apie 10 – 15% pagreitėja medžiagų apykaita ir greičiau šalinami šlakai, Palengvina chroniškus nugaros ir kaklo skausmus, stiprina imuninę sistemą, atpalaiduoja giliai visą kūną, suteikia harmoniją ir ramybę.

Šis masažas labai tinka ir tiems, ką kankina šie negalavimai:
* Nugaros skausmai                                      * Prasta cirkuliacija
* Osteoartritas ar artrito skausmai            * Nemiga
* Depresija.

Atvejai, kuomet ši masažo forma nerekomenduojama:
* Jei žmogus serga užkrečiamomis odos ligomis, ant kūno yra bėrimų ar žaizdų.
* Netrukus po operacijos.
* Jei padidėjusi kraujo krešulių rizika. Žmonės, sergantys širdies ligomis, privalo pasikonsultuoti su savo  gydytoju.
Patarimas
* Prieš masažą sočiai neprisivalgykite.

Jei sudomino kuris nors masažas, kviečiame apsilankyti mūsų klinikos masažų kabinete arba susisiekti tel. Nr.: 867683837 (Vilma).