Žarnyno valymas

 

Pasaulio statistikos duomenys patvirtina medicinos specialistų nuomonę, kad visos ligos prasideda nuo žarnyno, o jo valymas – tai priemonė pailginti savo gyvenimą ir tapti sveikesniais. Užterštas šlakais, silpnas ir nejudrus žarnynas – daugybės ligų priežastis: nugaros skausmas ir artritas, vidurių užkietėjimas ir nutukimas, galvos skausmai ir alergija, astma ir hipertonija. Šiuolaikinis maistas stokoja celiuliozės, kuri skatina šlakų ir toksinų pasišalinimą.

 

Neįtikėtina, bet žmogus gali nešioti 5–6 kg „šiukšlių” – išmatų, akmenų. Deja, šlakais užterštas žarnynas ne tik skatina antsvorį, bet ir nesuvirškinti maisto likučiai nuolat nuodija organizmą, išskiria toksinus, kurie per kraujotakos sistemą patenka į kitus organus ir sistemas bei pažeidžia jas. Faktais įrodyta, kad valyti žarnyną yra būtina ir gydant įvairias ligas. Žarnyno sienelės apaugusios išmatų mase nebeatlieka vienos pagrindinių savo funkcijų – įsiurbimo, o tai reiškia, kad nė viena tabletė nebus veiksminga, nes ji nepasieks tikslo. Žarnyne yra didžiulis kiekis biologiškai aktyvių taškų, kurie skatina apykaitos procesus, bet dėl minėtos priežasties ir jie nebeveikia. Sveiko žarnyno mikroflora sintezuoja skirtingas maisto medžiagas, o šlakais užterštame žarnyne ji tampa neveiksminga, atsiranda disbakteriozė, dėl kurios kenčia kas antras iš mūsų, apie tai nė neįtardamas.

 

Maitinamės rafinuotu maistu. Jame pilna cheminių medžiagų: sintetinių dažiklių, stabilizatorių, įvairių maisto priedų ir pan. Storoji žarna sudirginama jai svetimų medžiagų. Ji stengiasi apsisaugoti išskirdama daugiau gleivių. Joms susimaišius su žarnyne esančiomis maisto dalelėmis susidaro sluoksnis nešvarumų, nusėdančių ant žarnos sienelių. Šios nuosėdos sutrikdo visą ekosistemą – gerųjų ir blogųjų žarnyno bakterijų pusiausvyrą. Toksinai, kurie iš virškinamojo trakto turėtų pasišalinti, pasilieka storojoje žarnoje, o iš jos per limfinę sistemą patenka į kraują ir užteršia visą organizmą. Taip jūsų organizme prasideda globalinė katastrofa, kuri pasibaigia ligomis. Pirmiausia apie tai įspėja blogas kvapas iš burnos, stiprus prakaitavimas, sieros kamščiai ausyse, odos spuogai, egzemos, įvairūs virškinimo sutrikimai, chroniškas nuovargis, bloga nuotaika bei savijauta, polinkis į depresiją. Procesui užsitęsus, susergama sunkiomis ligomis. Trumpai tariant, reikia valyti organizmą. Bet kaip?

 

Tradicinė klizma atbaido tuo, kad jai reikia tinkamų sąlygų, be to skausminga ir nemaloni procedūra, panaudojamas per mažas vandens kiekis, kad išvalytų žarnyną, jau nekalbant apie bendrą organizmo išvalymą. Tinkamiausias būdas – hidrokolonoterapija. Tai nesudėtinga procedūra: specialiu JAV gamybos aparatu į storąją žarną mažu slėgiu pilamas mechaniškai ir biologiškai per specialius filtrus išvalytas kūno temperatūros vanduo. Nešvarumai valomi per visą žarnyno ilgį. Pacientas jaučiasi patogiai. Per seansą sunaudojama iki 50 litrų šalto filtruoto vandens. Vandens siurblio pagalba vanduo lengvai išplauna visas toksines atliekas, prilipusias prie žarnyno sienelių. Rezultatas akivaizdus jau po pirmos procedūros.

 

Kaip rodo patirtis, kartu su nešvarumais dingsta alergija, hipertonija, galvos skausmai, depresija, virškinimo sutrikimai ir dešimtis kitų ligų. Daugelis žmonių, išmėginusių HIDROKOLONOTERAPIJOS procedūras, pirmiausia pastebi tai, kad ėmė švytėti oda, akių baltymai atgavo tik vaikams būdingą švarumą, kūnas trykšta energija. Protinga investuoti į ligų profilaktiką, o ne į jų gydymą.

 

Klinikų ir Natūralios medicinos centro bendrų tyrimų rezultatai parodė, kad žarnyno valymo procedūros turi teigiamą poveikį žarnyno florai. 65 tiriamiesiems buvo atliktas žarnyno mikrofloros tyrimas prieš ir po procedūros. Pasirodė, kad 90 procentų tiriamųjų žarnyne prieš pradedant procedūras iš viso nebuvo gerųjų bakterijų. Atlikus 3 – 6 procedūras, buvo atliktas pakartotinis tyrimas, kuris parodė, kad po žarnyno valymo atsirado gerųjų bakterijų. Jų dėka gerai funkcionuoja imuninė sistema, organizmas puikiai pasisavina vitaminus ir kitas būtiniausias medžiagas.

 

Atliekamos procedūros reikmenys yra vienkartiniai, atidaromi paciento akivaizdoje ir absoliučiai sterilūs. Procedūras moderniu JAV gamybos aparatu atlieka patyrusi, ne vienerius metus hidrokolonoterapijos metodą praktikuojanti specialistė. Visiems, kuriems yra atliekamos hidrokolonoterapijos procedūros, konsultacija mitybos klausimais yra nemokama, be to, kiekvienas gauna mitybos planą pagal savo kraujo grupę.

 

Dėl registracijos ir pasiteiravimo Vilma 8-676-83837